Klubbutvikling Urædd Bryting

Klubbutvikling september 2017

​Urædd bryting

Gry Valen Pettersen
27.09.2017
Vi ønsker at klubben vår skal bli enda bedre!

​I samarbeid med Telemark idrettskrets arrangerte styret i september to møter med klubbutvikling som tema sammen med trenere, styre, utøvere og foreldre. Sven Håkon Kulbeck fra Telemark idrettskrets var fasilitator og loste oss gjennom møtene. Selv om mye fungerer fint i klubben i dag, ønsker styret å bli mer bevisst på hva folk i klubben synes er viktig. Da kan vi legge til rette tiltak som er enda mer i tråd med medlemmenes ønsker og bidra til å skape et enda bedre aktivitetstilbud, bedre miljø og et godt "indre liv" i klubben. Resultatet fra møtene er en enkel tiltaksplan der vi har definert hva mange i klubben ønsker at vi skal fokusere på for at vi skal bli enda bedre.